top of page

Zabiegi na Twarz

Dla Mężczyzn

TO TWÓJ CHRAKTER

Twoja Twarz

JAKI ZABIEG

BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA CIEBIE?

Zabiegi na Twarz są bardzo popularne wśród mężczyzn.  Nasi klienci wybierają je by czuć się lepiej, wyglądać dobrze,  a także by odżywić skórę, która po zabiegu będzie zdecydowanie zdrowsza. Ponieważ cery mężczyzn różnią się od siebie, nasz profesjonalny personel z przyjemnością doradzi Ci jaki zabieg będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej skóry. Gwarantujemy, że oddając sie w nasze ręce, uzyskasz zadowalający efekt, a sam czas zabiegu na pewno poprawi Ci samopoczucie.

6a017d3f96f2ed970c01b8d297bef2970c.jpg

POLECAMY

Oto co Ci

regulacja_meskich_brwi.jpg

REGULCJA BRWI

PRZYWRACAMY BRWIOM NATURALNY I ELEGANCKI WYGLĄD POPRZES DEPILACJĘ PĘSETĄ LUB WOSKIEM. NASZE SPECJALISTKI WYBIORĄ ODPOWIEDNIĄ METODĘ BY UZYSKAĆ NAJLEPSZY EFEKT DLA TWOICH BRWI. 

CENA: 20zł

Parallel Lines

ZŁUSZCZANIE KWASAMI CERY

TO RÓŻNORODNE ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM SPECJALINIE DOPASOWANYCH KWASÓW. ŚWIETNIE NADAJĄ SIĘ DO USUWANIA TRĄDZIKU ORAZ ZŁUSZCZANIA I ODMŁADZANIA SKÓRY TWARZY. ZDECYDOWANIE TO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY ZABIEG PRZEZ MĘŻCZYZN W NASZYM SALONIE. EFEKTY MOŻESZ DOSTRZEC JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU.

CENA: OD 180zł

gf-U7L4-JwB5-s18K_zabiegi-kosmetyczne-dl
ZabiegiDlaMezczyzn01.jpg

OCZYSZCZANIE MANUALNE

ZABIEG ZAWIERA DELIKATNY PEELING, MASKĘ ROZPULCHNIAJĄCĄ, OCZYSZCZANIE MANUALNE ORAZ DODATKOWO ZALECANA JEST KAWITACJA W CELU MAKSYMALNEGO "DOCZYSZCZENIA" CERY, MASKA ŚCIĄGAJĄCA, SERUM, MASKA ALGOWA LUB SONOFOREZA ORAZ KREM.

PO NZABIEGU CERA JEST ROZJAŚNIONA, ŚWIEŻ I PROMIENNA.

CENA: 140zł

MASAŻ POBUDZA MIĘŚNIE DO PRACY, POWODUJE ICH DOTLENIENIE I ODŻYWIENIE TKANEK. ZABIEG TEN MA RÓWNIEŻ DZIAŁANIE NAPINAJĄCE I LIFTINGUJĄCE I MOŻE ZASTĄPIĆ GIMNASTYKĘ TWARZY. MASAŻ OBEJMUJE TWARZ, SZYJĘ, KARK I DEKOLT. ROZLUŹNIA NAPIĘTE MIĘŚNIE TAM GDZIE GROMADZĄ SIĘ NASZE STRESY. PO TYM ZABIEGU NA PEWNO BĘDZIESZ ZRELAKSOWANY.

CENA: OD 100zł

7800749d8c364806a9de128afd291fc0.jpeg

MASAŻ TWARZY

deb9f9efc56ef2a940bdf0d58ccaad5c_XL.jpg

OCZYSZCZANIE WODOROWE

POCZUJ SIŁĘ WODORU NA SWOJEJ SKÓRZE. ZABIEG TEN ZYSKAŁ OGROMNE UZNANIE POŚRÓD NASZYCH KLIENTEK, ALE CZYNI ON RÓWNIE NIEZWYKŁE EFEKTY WŚRÓD MĘSKIEGO GRONA ODBIORCÓW.

CENA: 280zł

Water

ZABIEG ENERGETYZUJĄCO-
NAWILŻAJĄCY

Z MYŚLĄ O MĘŻCZYZNACH MAMY IDEALNY "OCEAN TREATMENT" ZABIEG, KTÓRY SILNIE REGENERUJE I ODŻYWIA SKÓRĘ. AKTYWNE SKŁADNIKI DZIAŁAJĄ PRZECIWZMARSZCZKOWO, PRZECIWZAPALNIE, POPRAWIAJĄ KOLORYT SKÓRY ORAZ STYMULUJĄ PRODUKCJĘ KOLAGENU. NIEBIESKA ALGA POSIADA WŁAŚCIWOŚCI STYMULUJĄCE ODNOWĘ KOMÓRKOWĄ POPRZEZ PODWÓJNE DZIAŁANIE: PRZECIWSTARZENIOW I ENERGETYZUJĄCE

CENA: 240zł

Man Getting a Facial
bottom of page