top of page

Peel Mission

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś.

Monopeelingi

Zabiegi oparte na monokwasach  pozwalają stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych  tj. trądzik, przebarwienia, rumień, wiotkość skóry. W trakcie zabiegu kosmetolog nakłada od jednej do kilku warstw różnorodnych peelingów chemicznych dostępnych w portfolio marki, projektując tym samym zabieg dostosowany do potrzeb skóry klienta.

427.jpg

Amber Peel

Produkt przeznaczonych do nawilżenia oraz wygładzenia skóry. W niskim stężeniu produkt działa mocno nawilżająco na skórę. W wyższym stężeniu działa wygładzająco oraz zmiękcza zrogowaciały naskórek.

Anti Acne

Produkt przeznaczony do zabiegów , których celem jest redukcja trądziku zapalnego. Eliminuje bakterie Propionibacterium acnes, które odpowiadają za powstawanie zmian ropnych.

Anti Age

Produkt przeznaczony przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem produktów Anti Age jest kwas glikolowy, którego małe cząsteczki doskonale przenikają w głąb skóry.

Anti Comedo

Produkt przeznaczony w szczególności do redukcji trądziku zaskórnikowego. Zastosowanie wyższych stężeń i wydłużenie czasu ekspozycji powoduje mocniejszą penetrację kwasu w głąb skóry. Dzięki temu można uzyskać silne działanie przeciwstarzeniowe.

Aza Peel

Rekomendowany osobom ze skórą wrażliwą. Wykazuje bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne. Preparaty z tej serii doskonale sprawdzą się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz ropnym (u osób z cerą wrażliwą). Linia Aza Peel oparta jest na kwasie azelainowym, dzięki któremu blokuje proces powstawania przebarwień.

Ferul Peel

Produkt przeznaczony do zabiegów dla skóry z pierwszymi oznakami procesu starzenia. Dzięki zawartości wysokich stężeń kwasu ferulowego produkty tej linii skutecznie hamują proces starzenia się skóry. Zalety produktu:

dezaktywuje wolne rodniki będące przyczyną fotostarzenia się skóry,
chroni skórę przed promieniami słonecznymi,
można stosować cały rok.

Lacto Peel

Produkt przeznaczony do pielęgnacji cery wrażliwej. Produkty tej linii są skuteczne w redukcji rumienia. Preparat łączy w sobie wszystkie zalety kwasów AHA, bez efektów ubocznych w postaci szczypania i łuszczenia.

Lightening Peel

Linia peelingów przeznaczonych do redukcji przebarwień, działa antybakteryjnie. Preparat Lightening 1 może być używany w gabinecie jako zabieg bankietowy, o bardzo silnych właściwościach nawilżających. Lightening 2 i 3 przeznaczone są do redukcji przebarwień.

Phytic Peel

Poprzez zdolność blokowania jonów miedzi, zapobiega nadmiernej pigmentacji skóry i rozjaśnia istniejące przebarwienia. Jest także łagodnym eksfoliantem wykazującym działanie nawilżające, obkurczające rozszerzone naczynka i antyoksydacyjne.

Pyruvic Peel

Rekomendowany dla skóry trądzikowej, z licznymi zaskórnikami oraz z problemem nadmiernego wydzielania sebum. Działa antybakteryjnie, znacznie obniża pH skóry, dzięki czemu wpływa na poprawę stanu skóry tłustej i zanieczyszczonej.

Shiki Peel

Produkt wykorzystujący właściwości kwasu szikimowego, znanego z działania eksfoliacyjnego bez wywołania podrażnienia skóry. Nałożony przed innymi peelingami spotęguje ich działanie. Sprzyja wyrównaniu poziomu nawilżenia skóry, która odzyskuje jędrność i elastyczność. Kwas szikimowy ceniony jest również ze względu na działanie przeciwtrądzikowe. Odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu liczba stanów zapalnych zostaje zminimalizowana.

Skin Revital

Rekomendowany do biorewitalizacji skóry. Sprawdzi się w przypadku poszarzałej cery, z nierównomiernym kolorytem oraz w przypadku tzw. skóry palacza.

Vitamin C Peel

Witamina C ujędrnia skórę i przywraca jej blask. Kwas laktobionowy redukuje popękane naczynka. Forma kwasu L-askorbinowego o stężeniu 20% i 40% stabilizowanego innowacyjnym kompleksem kwasu ferulowego i laktobionowego. Zalety produktu:

skutecznie redukuje teleangiektazje,
wyraźnie rozjaśnia skórę,
poprawia elastyczność skóry,
można stosować latem

Cena

170zł

2 lub 3 produkty w zabiegu

Asiatic Peel

Asiatic Peel to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

asiatic-peel.png

ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment

Składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym. 

Krok 1

To peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu.

Krok 2

To skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze.

Krok 3

To wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Cena

280zł

Asiatic Peel

Reti Peel

Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i zmarszczkami. Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%. Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry. Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Adnotacja 2020-10-02 210122.jpg

Zalety zabiegu: 

 • inicjuje procesy naprawcze,

 • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry,

 • efektywnie wygładza,

 • przywraca młody wygląd.

Cena

360zł

RETi  Peel

Lift Peel

Lift Peel to dwufazowy program liftingujący, który bazuje na 10% czystym kwasie glicyryzynowym pobudzającym regenerację komórek skóry oraz hamującym działanie hialuronidazy. Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym, drugi etap polega na pielęgnacji domowej lift serum, które Klientka otrzymuje w prezencie. Jest to idealny zabieg bankietowy dający natychmiastowe efekty, nie powodując przy tym podrażnień. Delikatnie wygładza skórę bez silnego złuszczania czy zaczerwienienia. Już po 2 spotkaniach efekt zagęszczenia i pojędrnienia skóry utrzymuje się do 6 miesięcy.

Zalety zabiegu: 

 • poprawia jędrność i gęstość skóry,

 • przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry,

 • wygładza cerę i minimalizuje drobne zmarszczki,

 • przywraca młody wygląd.

Peel-lift-Kuźnia-Urody.png

Cena

280zł

Lift Peel

B-Like Peel

Zabieg oparty na bazie kwasu GABA. Działanie kwasu gammaaminomasłowego opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych.

Zalety zabiegu: 

 • wygładza zmarszczki mimiczne,

 • wzmacnia jędrność skóry,

 • stymuluje syntezę kolagenu i wzmacnia strukturę skóry.

B-like-peel-zdjecie.jpg

Cena

330zł

B-Like Peel

B-Like SHOT

Preparat w formie ampułek zawiera aż 16% stężenie aktywnych składników biomimetycznych (GABA i peptydy), które są odpowiedzialne m.in. za wypłycenie zmarszczek oraz blokowanie skurczy mięśni twarzy. Produkt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. W duecie z zabiegiem B-Like Peel daje efekt zabiegu bankietowego. Jego regularne stosowanie pozwala na wzmocnienie cytoszkieletu komórek oraz zachowanie młodegowyglądu skóry. 

0603a.jpg

Zalety zabiegu: 

 • natychmiastowe wygładzenie zmarszczek,

 • efekt liftingu,

 • poprawa napięcia, elastyczności i zwartości skóry.

Cena

280zł

B-Shot

Architect Peel

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

architect_slide_emnHWs.png

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków:

 

KROK 1 - DETOX PEEL

Stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

KROK 2 - BOOST ESSENCE

Skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

STEP 3 - MASK 

Multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel™. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Cena

240zł

Architect Peel

DepiGen Peel

DepiGen to zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Kluczowym składnikiem produktu jest 10% kwas gentyzynowy, będący silnym a zarazem bezpiecznym inhibitorem tyrozynazy. Zapobiega on nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku, skutecznie rozjaśnia zmiany barwnikowe. Jego działanie potęguje heksylrezorcynol - substancja czynna biologicznie o właściwościach wybielających przebarwienia skórne i naskórkowe. Mechanizm działania składnika koncentruje się na zmniejszeniu syntezy melaniny i aktywności tyrozynazy w melanocytach skóry. Ponadto znacząco ogranicza melanogenezę, a także inicjuje złuszczanie powierzchniowych warstw rogowych i zawartych w nich pozostałości pigmentów melaninowych. Zabieg zapewnia skuteczną walkę z już istniejącymi przebarwieniami oraz efektywną ochronę przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym. Skóra jest pełna blasku, przebarwienia są rozjaśnione a cera odzyskuje równomierny koloryt.

depigmen.png

DepiGen PEEL składa się z 2 kroków zabiegowych:

 

KROK 1

Peeling łączący właściwości 10% kwasu gentyzynowego, ekstraktów bogatych w enzymy owocowe oraz usieciowanej papainy. Kluczowy składnik peelingu - kwas gentyzynowy, delikatnie złuszcza naskórek, jednocześnie skutecznie rozjaśniając przebarwienia. Jego działanie wzmacnia usieciowana papaina, która skutecznie rozpuszcza martwe komórki naskórka, zmiękcza oraz wyrównuje koloryt cery. Uwieńczenie formuły stanowi ekstrakt z owoców drzewa mangowego, bogaty w duże ilości naturalnej witaminy C i kwasu
mlekowego, bezpośrednio oddziałujący na aktywność tyrozynazy i odnowy komórek oraz ekstrakt z kiwi, przywracający promienność cerze i stymulujący komórki do odnowy.

KROK 2

Maska zawierająca kwas gentyzynowy i heksylrezorcynol o działaniu rozjaśniającym. Równolegle starannie wyselekcjonowane oleje: z nasion dzikiej róży oraz z pestek czarnej porzeczki, wpływają na redukcję przebarwień posłonecznych i odżywiają skórę. Ich działanie regeneracyjne i ochronne wspomagają też obecne w olejach kwasy tłuszczowe: linolowy i linolenowy. Komponenty maski wykazują dwukierunkowe działanie: skutecznie minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

Zalety zabiegu: 

 • rozjaśnienie przebarwień,

 • ujednolicenie kolorytu cery,

 • wygładzenie i odnowa naskórka,

 • hamowanie aktywności tyrozynazy,

 • przyspieszenie degradacji melaniny.

Cena

280zł

DepiGen Peel

sTCA

sTCA to zabieg do powierzchownej, chemicznej eksfoliacji tylu "soft" o działaniu złuszczającym warstwę rogową naskórka, wygładzającym i redukującym niedoskonałości. Przeznaczony przede wszystkim dla skóry o nierównomiernej strukturze, potrzebującej rewitalizacji, złuszczenia warstwy rogowej naskórka.

86269108_1231771213681620_37911090488252

To jedyny, innowacyjny, trzyetapowy, eksluzywny zabieg bazujący na pochodnej TCA (sodium trichloroacetate) i kwasie winowym. Jest on w pełni bezpieczny dzięki wykorzystaniu pochodnej (sól sodowa) TCA. Wystarczy tylko 1 zabieg w serii, który powtarzamy 1 raz na pół roku! W cenę wliczone są dwa produkty do pielęgnacji domowej jako kontynuacja zabiegu.

PIERWSZY ETAP

Łączy właściwości proteolityczne 40% karbamidu oraz złuszczające kwasu mlekowego, dzięki czemu pobudza do rozluźnienia wiązań międzykomórkowych i skutecznie przn nygotowuje skórę na kolejne kroki zabiegu.

DRUGI ETAP

Polega na chemicznej eksfoliacji naskórka, dzięki wykorzystaniu właściwości soli sodowej kwasu trichlorooctowego.

TRZECI ETAP

To maska o unikalnej formule opierającej swoje działanie na synergii pochodnej TCA, kwasów winowego i salicylowego. Komponenty te odpowiadają za efekt wygładzenia skóry, utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia oraz wspomagają proces restrukturyzacji skóry.

Cena

380zł

sTCA

bottom of page