top of page

Oczyszczanie Wodorowe

Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina C, czy nawet koenzym QtO. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa wieloetapowo jak również wszechstronnie.

DSC05746.jpg
DSC05702_edited.jpg
DSC05716_edited.jpg

Etapy zabiegu

1.

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

2.

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3.

Podczas zabiegu do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze w postaci serum. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.

4.

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulacji mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

DSC06464.jpg

Zalety zabiegu: 

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy 
natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 
pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Skóra po zabiegu oczyszczania wodorowego 
odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu 
ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

  • Głębokie oczyszczenie,

  • Głębokie nawilżenie,

  • Eliminacja wolnych rodników,

  • Lifting i wygładzenie

DSC06455.jpg
DSC06462.jpg

Cena

280zł

Oczyszczanie Wodorowe

bottom of page