top of page
AdobeStock_187437360.jpg

Pedicure

Dla Mężczyzn

Niech każdy Twój krok

POZOSTANIE PIĘKNY

Klasyczny Pedicure

ZADBAMY O TWOJE STOPY

Korzystanie z pomocy specjalistek w zakresie pielęgnacji stóp stało się czymś naturalnym wśród ogromnej liczby mężczyzn. W końcu prawdziwy mężczyzna jest zadbany od stóp do głowy. Samodzielna troska o te części ciała często jest uciążliwa a także wymaga sporej wiedzy i umiejętności. Dlatego Salon Beauty służy pomocą. 

Dzięki zabiegowi pedicure Twoje stopy staną się bardziej miękkie, dobrze nawilżone i wypielęgnowane. Skracając płytkę paznokciową pozbędziemy się problemu wrastających paznokci. Płytka paznokcia zostanie spolerowana by uzyskać ładny kształt i połysk. Klasyczny pedicure zaczynamy od odprężającej kąpieli stóp. To zdecydowanie najprzyjemniejszy etap dla każdego naszego klienta. Dzięki kąpieli naskórek jest zmiękczony a my bez trudu usuniemy zgrubienia czy skórki. Doświadczenie naszych specjalistek sprawi, że cały zabieg będzie bezbolesny i bardzo przyjemny. W końcowym efekcie stopy stają się atrakcyjnym elementem ciała każdego mężczyzny.

CENA: 110zł

AdobeStock_199246479.jpeg
AdobeStock_204183044.jpeg

Pedicure SPA

PRAWDZIWY RELAKS

DLA STÓP

Pedicur SPA obejmuje wszystkie wspomniane wyżej elementy zabiegu 'Pedicur Klasyczny' a dodatkowo na Twoje stopy nakładana jest odżywcza maska oraz są one masowane. Dlaczego warto masować stopy?

Masaż stóp pobudza krążenie krwi, relaksuje i odpręża, a receptory ulokowane w stopach zostają pobudzone do działania. Dodatkowo profesjonalnie wykonany masaż stóp pomaga się głębiej wchłonąć odżywczym substancjom zawartym w masce. Sprzyja on również usunięciu toksyn z organizmu, rozluźnieniu mięśni i ścięgien. Nie odmawiaj swoim stopom takiej przyjemności.

CENA: 130zł

bottom of page