top of page
liftingujacy-masaz-twarzy-kobido.jpg

Masaż Twarzy

Kobido

image1-1.png

Czym jest

MASAŻ KOBIDO?

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza "Starożytną drogę do Piękna" . Większość metod masażu twarzy działa na powierzchni twarzy. Kobido poprzez swoją złożoność  i intensywność  technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana  technicznie forma japońskiego masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.

Przykładowa Sesja:

1.

Sesja masażu  zaczyna się gładkimi i delikatnymi ruchami, które dążą do relaksu klienta, aby zniwelować  napięcia, które są szkodliwe dla kolejnych etapów  rozwoju masażu.

2.

Masaż karku, uruchamia krążenie krwi, które prowadzi do skóry twarzy składniki  niezbędne do osiągnięcia poprawy i naprawy tkanki.

3.

Intensywnych techniki dla masażu Kobido czyli perkusja, szybkie szczypanie, delikatne pociągnięcia, ugniatanie i głębokie wygładzanie skóry.

Celem wykonywania  intensywnych technik jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia  mięśni i ich funkcji.  Techniki liftingujące wykonujemy  głównie na twarzy, ale mogą być również wykonywane  na innych częściach ciała  takich jak szyja, dekolt i ramiona.

Belle-spa-clinic_masaż-kobido.png
  • Zniwelowanie napięć mięśniowych, które powodują zmarszczki mimiczne

  • Zapobieganie bądź zmniejszanie efektu starzenia się naszej skóry

  • Odzyskanie młodej twarzy poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni

  • Stymulowanie metabolizmu komórkowego, przyczyniającego się do szybszej regeneracji skóry

  • Oczyszczanie skóry usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodany jest jej naturalny blask

  • Zniwelowanie nadmiernego napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy

  • Stymulowanie produkcji składników skóry – kolagen i elastynę

Jakie są

ZALETY ZABIEGU?

Cena

Masaż Kobido - 90 minut

200zł

Masaż Kobido + Maseczka

250zł

bottom of page