top of page
AdobeStock_316121558.jpeg

Manicure i

zabiegi na dłonie

Zadbane dłonie i paznokcie

TO WIZYTÓWKA KAŻDEJ KOBIETY

Manicure

MANICURE TRADYCYJNY

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.

Cena: Manicure tradycyjny z odżywką 80 zł

         Manicure z malowaniem klasycznym 90 zł

AdobeStock_285192162.jpeg
DSC06365.jpg
Ripped Tape

"W naszym Salonie dysponujemy blisko 1000 różnych lakierów, o wszelakich odcieniach i wykończeniach"

pngegg (7).png
manicure-japoński.png

MANICURE

  JAPOŃSKI

Manicure Japoński nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne tj. witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Głęboko odżywia płytkę paznokci oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną. Jest to metoda zalecana na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się.

Zabieg polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowaną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapobiega to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask różowej perły. Efekt utrzymuje się ok. 2 tygodni.

Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, manicure japoński swobodnie mogą stosować zarówno panie jak i panowie. Przeciwwskazaniem jest jedynie bardzo mocno osłabiona płytka paznokcia

(np. po nieprawidłowym zabiegu przedłużania paznokci).

Cena: 60-80 zł

manicure_ibx.jpg

DODAJ ODŻYWKĘ IBX DO

KAŻDEGO MANICURE

ZA DODATKOWE 35zł 

Gel Dryer

MANICURE 

HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to zabieg kosmetyczny, pielęgnujący i stylizujący paznokcie u rąk. Polega on na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia, dokładnym zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu skórek, narośniętych na płytkę.

Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem opracowanym wg najnowszej formuły, dzięki której pozostaje on bez skazy przez 14 dni. Jest on hipoalergiczny i nie powoduje  żadnych szkód na płytce paznokcia.

Cena: Manicure Hybrydowy 110 zł

          French, Ombre 120-140 zł

          Zdobienia od: 10 zł

AdobeStock_65770176.jpeg

MANICURE

NA BAZIE PROTEINOWEJ

Baza hybrydowa z proteinami to przełom dla naturalnych paznokci. Pozwala nadbudować krzywą C i delikatnie wydłużyć wolny brzeg. Paznokcie stają się wzmocnione i odporne na złamania. Ten produkt odbuduje zniszczoną płytkę oraz wyrówna jej powierzchnię, dzięki czemu aplikacja kolorowego lakieru hybrydowego jest precyzyjna i prosta.

Cena: Manicure na bazie proteinowej 120 zł

          Przedłużanie bazą proteinową 140 zł

          Rekonstrukcja jednego paznokcia od: 20 zł

          Zdobienie od: 10 zł

AdobeStock_297342724.jpeg
Gradient Ocean

MANICURE 

Z LAKIEREM

MONO PHASE

To innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego. Manicure i pedicure Monophase to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światło utwardzalną.

Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt manicure, gładki, elastyczny i z połyskiem. Lakier Monophase jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3 Free”- bez formaldehydu, toluenu i DPB.
Manicure monofazowy jest odmianą hybrydy, ale znacznie krócej trwa. Wykonuje się go na naturalnym, krótkim paznokciu. Trwałość tego zabiegu określa się przeciętnie na 10 dni.

Cena: 100 zł

"Nasza ekspertka od paznokci Liana, potrafi sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientek"

DSC05932.jpg
Ripped Tape
z24637185V,Paznokcie-zelowe-sa-swietna-m

PAZNOKCIE
 ŻELOWE

Zabieg rozpoczyna się przygotowaniem poprzez manicure klasyczny płytki paznokcia. Zabieg przedłużenia paznokci polega, na wydłużeniu naturalnej płytki żelem do pożądanej przez klienta długości, nadaniu jej kształtu (np.: owal, szpic, kwadrat, migdał) i pomalowaniu ich na wybrany kolor.

Atutem tej usługi jest bogactwo kolorów i niezwykła trwałość nieosiągalna w przypadku naturalnych paznokci. Manicure żelowy zaleca się uzupełniać co około 3 tygodnie.

Cena:

          

Przedłużanie żelem z malowaniem hybrydowym od: 140 zł

Żelowanie naturalnej płytki paznokciowej z malowaniem hybrydowym od: 120 zł

   

Uzupełnianie żelu z malowaniem hybrydowym od: 120 zł

Rekonstrukcja jednego paznokcia za pomocą żelu lub bazy od: 20zł

przedłużanie-paznokci-metodą-żelową-2.jp

A może znajdziesz swoją inspirację?

ZWRÓĆ UWAGĘ NA NASZE DZIEŁA

bottom of page