top of page
Betonowa ściana

Makijaż Permanentny

Czas na długotrwały

MAKIJAŻ!

Eye Shadow

Makijaż permanentny

To bezpieczna i popularna w dzisiejszych czasach metoda, która polega na wprowadzeniu specjalnego pigmentu w głąb skóry. Z uwagi na kontrolowaną głębokość wprowadzania pigmentu - znacznie płytszą niż przy tatuażu.

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną skorygować niedoskonałości twarzy, chcących w naturalny sposób podkreślić swoją urodę. Zabieg polecany jest również osobom o słabym wzroku, aktywnie uprawiającym sport czy borykającym się z asymetrią twarzy.

Usta z makijażem permanentnym
Makijaż permanentny okolic oczu

Efekt makijażu permanentnego jest całkowicie naturalny i nie powinien być makijażem trwałym na całe życie.

Z uwagi na zmieniające się rysy twarzy, proces starzenia, zmiany naturalnej pigmentacji skóry m przebiega w sposób naturalny i delikatny makijaż permanentny rekomenduje się odświeżyć po około roku do półtora, w celu poprawy intensywności, kształtu czy samego koloru.

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi_edited.jpg

Trwałość i niezmienność makijażu permanentego przebiega w sposób naturalny i delikatny, jest kwestią indywidualną i zależy m.in. od niżej wymienionych czynników:

– rodzaju skóry i jej kondycji,

– cech osobniczych organizmu,

– trybu życia,

– stosowanych kosmetyków i preparatów w okolicy zabiegowej,( stosowanie środków złuszczających w okolicy zabiegowej, mogą mieć wpływ na trwałość i przebieg pigmentacji)

– nieprawidłowej pielęgnacji pozabiegowej.

Makijaż permanentny przed i po

Cennik

900zł

Usta

900zł

Brwi

800zł

Kreska Cieniowana

500zł

Eyeliner (zagęszczanie linii rzęs)

bottom of page