top of page
Olejek do masażu

Holistyczny Rytuał Ciała

Pilling ciała

Czym jest?

Holistyczny Rytuał pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn na który składają się peeling, maska pielęgnacyjna  i masaż całego ciała oraz masaż twarzy. 
 

Jest to jedyny w swoim rodzaju rytuał na ciało oraz twarz działający holistycznie na wielu płaszczyznach a ciało jest pielęgnowane od stóp aż do głowy. Przynosi on ukojenie przez wprowadzenie w stan głębokiego relaksu oraz odprężenie ciała i umysłu.

"Użyte w trakcie rytuału: pilling, maska oraz oliwka, są tworzone na miejscu indywidualnie dla każdego klienta."

Etapy rytuału

1.

Rytuał rozpoczynamy, kąpielą stóp w odpowiednio przygotowanej wodzie z solą oraz olejkami eterycznymi.

2.

Następnie przechodzimy do pillingu całego ciała, do wyboru mamy pilling solny lub cukrowy, już na tym etapie zostajemy wprowadzeni w stan relaksu i odprężenia. Delikatnie pozbywamy się zrogowaciałego naskórka odzyskując utraconą miękkość i gładkość skóry.

3.

Następnym etapem jest maska na całe ciało, jej bazę stanowi glinka niebieska lub błoto z morza martwego, do którego dodawane są odpowiednie olejki eteryczne, dzięki temu dostarczymy skórze odpowiednie składniki aktywne, tak aby skóra została aksamitna, miękka i nawilżona.

4.

Po zmyciu maski przechodzimy do masażu ciała oraz twarzy w trakcie którego, wykorzystywane są techniki  mające za zadanie wprowadzić w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Masaż wykonujemy na oleju bazowym do masażu ciała, oleju migdałowym lub jojoba, do którego dodawane są odpowiednie olejki eteryczne, mające przynieść ukojenie.

Czas trwania rytuału

Wykonanie wszystkich etapów rytuału trwa około 2 godzin. Jest to wystarczający i zupełny czas w którym Twoje ciało w pełni się zrelaksuje i wyciszy.

masaż karku kobiety
Maska na całe ciało
Masaż szyi

Poszczególne zabiegi, czyli pilling, maska i masaż mogą być wykonane jako rytuał oraz mogą być przeprowadzone jako samodzielne zabiegi:
~ pilling całego ciała,
~pilling z maską,
~masaż całego ciała oraz twarzy.

Cena

Holistyczny Rytuał Ciała

340

bottom of page