top of page
Makeup Brushes

Makijaż 

Wyglądaj Olśniewająco

ZAWSZE!

Natural Makeup
Wave

Makijaż Dzienny

Bądź pewna, że wyglądasz pięknie każdego dnia

Dobierając makijaż do Twojej cery, barwy oczu i odcieni włosów, możesz mieć pewność, że z naszego Salonu wyjdziesz gotowa by uczynić ten dzień jedynym w swoim rodzaju. Korzystamy z wiodących kosmetyków takich jak Glazel, Coverderm czy Clarins, zapewniając tym samym trwały i piękny efekt końcowy.

Cena: 120zł

Gradient

Makijaż Wieczorowy

Tej nocy to ty będziesz Królową!

Każda z Nas chce wyglądać wystrzałowo kiedy tylko nadaży się ku temu okazja. Nasze ekspertki wiedzą doskonale jak idealnie dobrac barwy i odcienie makijażu  by ten wieczór uczynić wyjątkowym. Makijaż ten musi sprostać licznym wymaganiom. Musi odpowiednio prezentować się przy sztucznym oświetleniu, być wodoodporny, i wyjątkowo wyrazisty. Przyjdź i przekonaj się Sama.

Cena: 140-180zł

Smoky Eye Makeup
Bridal Makeup

Makijaż

Ślubny lub okazjonalny

Pewne dni są wyjątkowe. Pozwól że Twój makijaż

również taki będzie.

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu fotograficznego i wodoodpornego. Powinien być mocniejszy niż na co dzień, by nie zginął w stylizacji ślubnej, a stanowił ważny jej element i był widoczny w każdym świetle. Należy pamiętać, że w fotografii zasadniczą rolę odgrywa światło, a ono wyłapie i podkreśli wszelkie, pozornie niewidoczne, niedoskonałości. Wykonjąc go weźmiemy wszystkie te czynniki pod uwagę.

Cena: 140-180zł

Makeup with Brushes

Masz Pytanie?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

bottom of page