top of page

Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny, innowacyjny sposób transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. W naszym Salonie wykorzystujemy BHS 130 VMT® - nowe, rewolucyjne urządzenie do podskórnego wprowadzania kosmetyków bez użycia igieł. BHS 130 VMT® zapewnia nadzwyczajne rezultaty terapii bez bólu i bez urazów.  W Wirtualnej Mezoterapii wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne. VMT® bazuje na nowej technice, w której specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne: mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Technologia VMT® zapewnia wnikanie substancji czynnych, umożliwiając głębokie wchłanianie kosmetyków, co pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów. Urządzenie BHS 130 VMT® umożliwia zastosowanie skutecznych terapii: ujędrniających, usuwania zmarszczek, rozstępów, redukcjii tkanki tłuszczowej i celulitu.

bhs1302.jpg
bhs130.jpg
mezo2.jpg

Efekty po zabiegu:

Redukcja:

  • cellulitu

  • rozstępów

  • zmarszczek

  • zwiotczałej skóry

  • otyłości miejscowej

  • plam pigmentacyjnych

  • problemów naczynkowych

Cennik

Mezoterapia Bezigłowa (Twarz i Szyja)

220zł

Mezoterapia bezigłowa (twarz + szyja) i

 Mikrodermabrazja diamentowa (twarz + szyja)

270zł

Mezoterapia Mikroigłowa

Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bio-odmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych i pilingów chemicznych. Stymuluje naturalne procesy prowadzące do widocznej poprawy architektury skóry. Terapia mikroigłowa opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy.

W naszym Salonie

wykorzystujemy 2 urządzenia

w Mezoterapii Mikroigłowej

vitaminas-con-roller.jpg
Pink Gradient

Roller

Zabieg z rollerem pozwala na precyzyjne opracowanie zmarszczki i bruzd oraz odmłodzenie okolicy oczu. Skuteczny sposób na zmniejszenie tendencji do opadania powieki i worków pod oczami oraz spłycenie zmarszczek. Podczas zabiegu wprowadzane substancje wnikają głębiej, szybciej i w większym stężeniu. Skin Roller posiada 192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej i w ciągu 5 minut wykonuje ok. 250.000 nakłuć. Optymalna ilość igieł oraz specjalny ich kształt zwiększa intensywność zabiegów i głębokość nakłuć. Intensywność zabiegu zależy od oczekiwanych efektów, okolicy poddanej zabiegowi oraz indywidualnej reakcji skóry na zabieg. 

Dermaroller.jpg

Efekty Zabiegu:

- Odmładzanie i lifting twarzy

- Remodeling twarzy - poprawa owalu

- Zniwelowanie rozszerzonych porów

- Spłycenie zmarszczek i bruzd

- Wygładzenie blizn

- Wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie przebarwień

- Zmniejszenie teleangiektazji

Cennik

Twarz

260zł

Szyja i Dekolt

300zł

Twarz, Szyja i Dekolt

350zł

Okolice oczu

240zł

mezoterapia-mikroiglowajpg1600x1600_q85.
Pink Gradient

Dermapen

Dermapen jest zabiegiem pobudzającym  procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. Dermapen jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dermapen to znakomita terapia u pacjentów z wiotką, cienką skórą aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem Dermapen na najtrudniej dostępnych obszarach jak okolice oczu czy ust jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

mezoterapia-mikroiglowa-1024x683.jpg

Cennik

Twarz

270zł

 

Szyja i Dekolt

300zł

Twarz, Szyja i Dekolt

370zł

Okolice oczu

220zł

Mezoterapia Igłowa

WhatsApp%20Image%202020-09-09%20at%2020.

W Mezoterapii igłowej wykorzystujemy produkty marki HAFILLER.

HAFILLER® FineLines służy do spłycenia powierzchownych zmarszczek mimicznych jak również  intensywnie wpływa na poprawę gęstości skóry zwiększając jej sprężystość, gładkość i napięcie. Jest przeznaczony do do korekcji płytkich zmarszczek czołowych, wokół ust oraz oczu; do głębokiej rewitalizacji i odbudowy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Rewitalizacja ta polega na stymulacji naturalnych procesów naprawczych poprzez działanie kwasu hialuronowego jak również poprzez regenerację skory po mikroiniekcjach.  HAFILLER® FineLines przyczynia się również do spłycenia blizn potrądzikowych, do regeneracji po silnej ekspozycji słonecznej jak i nadmiernym odchudzaniu. Ma  działanie głęboko nawilżające.
 

Poprawa kondycji skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu, niemniej dla uzyskania widocznych i trwałych efektów estetycznych niezbędne jest powtórzenie zabiegu, bądź serii 3 zabiegów– co powoli na utrzymanie efektów na okres około 5 miesięcy.

WhatsApp Image 2020-09-09 at 20.39.01 (1

Zalety Rewitalizacji:

- Bezpieczna

- Naturalna

- Trwały rezultat

- Skuteczna

- Bez testówskórnych

- Całkowicie Biodegradowalna

WhatsApp Image 2020-09-09 at 20.47.15.jp
WhatsApp Image 2020-09-09 at 20.47.15 (1

Cennik

Twarz

450zł

Okolice Oczu

380zł

Szyja

400zł


Dekolt

450zł

bottom of page