top of page

Henna Kolorowa

Twoje nowe olśniewające 

BRWI!

Eye Shadow

Henna Brwi

Twoje łuki brwiowe są za jasne i wydają się przerzedzone? Warto byś skorzystała z henny brwi, która pozwoli ci naturalnie przyciemnić je na parę tygodni. Henna brwi wykonana w salonie kosmetycznym jest nieskomplikowanym zabiegiem dającym natychmiastowe efekty

Najpierw kosmetolog wykonuje dokładny demakijaż brwi i oczu, a w miejscu włosków tonizuje skórę. Następnie na brwi nakładana jest henna a po około 15 minutach jest zmywana. Często zabieg farbowania włosków idzie w parze z ich regulacją, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy i zyskać dzięki temu bardziej wyraziste spojrzenie. Później miejsca wzrostu brwi są ponownie dezynfekowane. Henna na brwiach w zależności od jej rodzaju przetrwa na włoskach od 2 do 6 tygodni. Po zafarbowaniu brwi starajmy się choć przez parę dni unikać intensywnych promieni słonecznych oraz przez około 12-24 godziny unikać ich moczenia.

W trakcie noszenia henny na brwiach nie powinno się także myć twarzy kosmetykami złuszczającymi oraz na bazie olejów, ponieważ mogą powodować blaknięcie koloru. Efekt utrzyma się też dłużej u posiadaczek cery suchej i normalnej niż w przypadku cer tłustych i mieszanych.

Professional Eyebrows

Cennik

35zł

Henna Brwi

35zł

Henna Rzęs

46zł

Henna Brwi z Regulacją

55zł

Henna Komplet (Brwi, Rzęsy, Regulacja)

bottom of page