top of page
Woman Applying Cream

BB Glow

Czym jest BB Glow?

Jest to rewolucyjny zabieg subtelnej pigmentacji skóry, z wykorzystaniem innowacyjnych ampułek BB Glow, który rozjaśnia i wygładza koloryt, jednocześnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę.

 

Zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, okolice oczu, szyję, dekolt a także na skórę dłoni. BB Glow łączy w sobie przede wszystkim skuteczność mezoterapii oraz wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry.


BB Glow wykonuje się metodą mikroigłową. Skóra jest nakłuwana przy pomocy głowicy z malutkimi igłami, przez które wprowadzany jest preparat BB. Zabieg jest bardziej powierzchowny niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej.


Nie jest jednak to jedyny atut zabiegu BB Glow, bowiem używane podczas zabiegu ampułki koreańskiej produkcji w zauważalny sposób pielęgnują i odżywiają skórę. Na tle innych preparatów z tej kategorii  wyróżniają się unikatowym składem, który wzbogacony został o naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid, czyli witaminę B3.

BB Glow

BB Glow - czy warto?

Po zabiegu klient czuję się  przede wszystkim świeżo, promiennie, a skóra twarzy jest naprężona, wygładzona i rozświetlona.  Dzięki temu zabiegowi możemy w łatwy sposób częściowo ukryć niedoskonałości skóry twarzy, drobne blizny czy cienie pod oczami. 


Po zabiegu cera wygląda, jak gdyby został na nią nałożony lekki krem BB. Nie powinnyśmy jednak spodziewać się pełnego krycia. Zabieg nie polega bowiem na tatuowaniu twarzy kolorem, ale jej pigmentacji.

Etapy zabiegu:

1.

2.

3.

4.

5.

Zabieg BB Glow rozpoczyna się go od odpowiedniego przygotowania skóry poprzez  delikatne oczyszczenie jej z martwych komórek skóry. 

W następnym kroku twarz zostaje przemyta pianką neutralizującą . Pianka ta przywracająca równowagę pH, działa kojąco na skórę, zmniejsza zaczerwienienie skóry, nawilża oraz poprawia koloryt.

Kluczowy etap w zabiegu BB Glow to nałożenie serum BB Glow Dermawhite odznaczającego się  działaniem rozjaśniającym, odbudowującym komórki skóry, wzmagającym produkcję kolagenu oraz poprawiającym napięcie i elastyczność skóry. Produkt aplikuje się na niewielkie obszary twarzy pipetą lub pędzelkiem, następnie przy użyciu odpowiedniego Dermapena okrężnym ruchem masującym nasyca się skórę. Resztę serum można użyć jako maseczkę na twarz pozostawiając ją na 2-3 minuty.


Finał zabiegu BB Glow Skin to indywidualnie dobrana terapia światłem LED za pomocą lampy LED FOTON PDT. Lampa nie tylko poprawia rezultaty zabiegu BB Glow aktywując działanie serum ale także przeznaczona jest do rozwiązywania wielu problemów estetycznych takich jak drobne zmarszczki, plamy potrądzikowe, plamy pigmentacyjne. Lampa posiada 6 kolorów światła o różnej długości fali; charakteryzują się szerokim wachlarzem pozytywnych właściwości.


Na zakończenie zabiegu w celu likwidacji ewentualnych zaczerwień stosujemy krem pielęgnacyjny.

Jak długo widoczny jest efekt?

Chociaż różnica jest widoczna już po pierwszym wykonaniu BB Glow, najlepsze efekty osiągniemy po odbyciu serii 2-4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Wtedy możemy się spodziewać, że efekt utrzyma się do 6 miesięcy. 

"Zabieg BB Glow jest światowym hitem na rynkach azjatyckich!  Jeżeli i Ty masz kompleksy związane ze skórą twarzy to śmiało można stwierdzić, że ten zabieg jest dla Ciebie!"

BB glow zabieg

Cena

Zabieg BB Glow

320

bottom of page