RADIOTERMOLIZA – ZAMYKANIE NACZYŃ

Skuteczna technologia trwale zamykająca naczynia krwionośne.

Radiotermoliza Termocell to nieinwazyjny zabieg trwale zamykający rozszerzone i popękane naczynia krwionośne, a także usuwający włókniaki oraz plamki wiśniowe de Morgana (intensywnie czerwone punkty, rozsiane na całym ciele). Bardzo często, już po pierwszym zabiegu dochodzi do całkowitej koagulacji naczyń. Urządzenie Termocell, wykorzystuje prądy o częstotliwości radiowej, co daje niezwykle wysoką skuteczność i bezpieczeństwo, w usuwaniu problemów naczyniowych.

Rozszerzone lub popękane naczynka powstają w wyniku: wpływu czynników zewnętrznych, nieodpowiedniej pielęgnacji, predyspozycji genetycznych. Można je najczęściej zaobserwować na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.

Zabieg radiotermolizy jest bardzo mało odczuwalny, w pełni bezinwazyjny i znacznie bezpieczniejszy, od innych metod zamykania naczyń. Nie dochodzi tutaj do poparzenia skóry, dzięki temu, że igła nie staje się gorąca. Ponadto, kuracja nie wymaga wkłuwania igły w skórę, a specjalistyczne głowice zapobiegają uszkodzeniom naskórka. Urządzenie, może poszczycić się wysoką jakością wykonania, przez co można precyzyjnie dotrzeć do struktur docelowych. Sterylna sonda gwarantuje bezpieczne, niepozostawiające żadnych śladów zabiegi. Podczas zabiegu, elektroda w postaci igły, przyciąga płyny z tkanek, a następnie powoduje elektrokoagulację naczyń, czyli ich obkurczenie i zwłóknienie. Naczynko zostaje zamknięte i uszczelnione.

Termocell to sprzęt wysokiej klasy, wykorzystujący nowoczesną i zaawansowaną technologię.

Osiąga świetne rezultaty w:


Urządzenie Termocell otrzymało wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2015, w kategorii “Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało”, który został zorganizowany przez magazyn BEAUTY Inspiration. Tytuł Inspiracji Roku, to wysokie odznaczenie i znak jakości dla produktów profesjonalnych, dedykowanych branży beauty i spa.

Zalecenia
Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie. W przypadku małych, płytkich zmian naczyniowych, niejednokrotnie wystarcza jeden zabieg. Natomiast, gdy naczynka są rozległe, sino-czerwone i głęboko położone, najczęściej wykonywane jest 2-5 zabiegów, w odstępach 3-5 tygodni.

Radiotermoliza osiąga bardzo zadowalające efekty na twarzy, szyi i dekolcie. Nie wykonujemy zabiegu termolizy na nogach, ze względu na to, iż znajduje się tu wiele głębokich i dużych zmian naczyniowych. W takim przypadku najlepiej udać się do lekarza, w celu przeprowadzenia bardziej inwazyjnych zabiegów lub rozpoczęcia leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

Zabieg termocell nie jest bolesny, klient może odczuwać tylko lekki dyskomfort. W trakcie jego wykonywania, widać jak zmiany naczyniowe znikają “w oczach”. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się rumień, zaczerwienie i obrzęk. Zmiany te znikną w przeciągu kilku minut. W parę godzin po kuracji, zaczyna tworzyć się wewnętrzny skrzep, który z czasem zostanie wydalony przez układ limfatyczny lub odpadnie w postaci strupka. Okres gojenia się jest różny dla każdej osoby. Zwykle jest to 2-6 tygodni. W trakcie tego czasu, można normalnie funkcjonować i ukrywać zmiany pod makijażem. Podczas jednego zabiegu, polecane jest usuwanie maksymalnie 4-5 naczyń, by okres gojenia się, nie był zbyt uciążliwy dla klienta.

Należy pamiętać, że nie leczymy przyczyny zaburzeń krążenia, ale ich skutki. Przed zabiegiem radiotermolizy przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, co gwarantuje bezpieczeństwo terapii.

Przygotowanie do zabiegu
Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania kremów, balsamów itp., na miejsce poddawane zabiegowi oraz nie można spożywać alkoholu.

Po zabiegu
Należy liczyć się z tym, że po zabiegu skóra jest wrażliwsza. Dlatego też, po kuracji:


Przeciwwskazania


Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.


RADIOTERMOLIZA - nasza oferta:

Nos60,-
Broda60,-
Policzki100,-
Czoło60,-
Pojedyncze naczynko50,-
Naczynka na powierzchni do 5 cm kw.50-200,-
Większe zmiany naczyniowe powyżej 5 cm kw.
(cena ustalana indywidualnie)
od 250,-