Mezoterapia bezigłowa

Body HealthMezoterapia bezigłowa to nowoczesny, innowacyjny sposób transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry.

W naszym Salonie wykorzystujemy BHS 130 VMT® - nowe, rewolucyjne urządzenie do podskórnego wprowadzania leków i kosmetyków bez użycia igieł.BHS 130 VMT urządzenie do podskórnego wprowadzania leków i kosmetyków BHS 130 VMT® zapewnia nadzwyczajne rezultaty terapii (porównywalne z uzyskiwanymi w tradycyjnej mezoterapii) bez użycia igieł, bez bólu i bez urazów.

VMT® (Wirtualna Mezoterapia) jest nowoczesną alternatywą dla klasycznej mezoterapii. W Wirtualnej Mezoterapii wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne. VMT® bazuje na nowej technice, w której specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne: mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Technologia VMT® zapewnia wnikanie substancji czynnych, umożliwiając głębokie wchłanianie mieszanki leków i kosmetyków, co pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów, porównywalnych z tradycyjną mezoterapią.

Urządzenie BHS 130 VMT® umożliwia zastosowanie skutecznych terapii: anty-cellulitowej, redukcji tkanki tłuszczowej, usuwania rozstępów i zmarszczek, oraz ujędrniających.
Głowice BHS 130 VMT Redukcja:
  • cellulitu
  • rozstępów
  • zmarszczek
  • zwiotczałej skóry
  • otyłości miejscowej
  • plam pigmentacyjnych
  • problemów naczynkowych


Końcówka urządzenia do wykonywania mezoterapii bezigłowej


Oferujemy mezoterapię:


"Witamina piękności" rozjaśnianie, nawilżanie150,-
"Enzym młodości" odmładzanie, regeneracja
     ..... na naczynka150,-
     ..... ujędrniająca150,-
     ..... wybielająca150,-
     ..... antycellulitowa150,-
Mezoterapia bezigłowa (twarz + szyja) i mikrodermabrazja diamentowa (twarz + szyja)200,-
Body Health