Epilia

IRIS
laser diodowy naczyniowy

Najnowocześniejszy laser naczyniowy IRIS przeznaczony jest do leczenia skórnych zmian naczyniowych oraz pigmentowych. Zielone światło tego lasera jest szczególnie użyteczne, gdyż wybiórczo oddziałuje na hemoglobinę i melaninę, a jednocześnie ma niewielki wpływ na skórę i naskórek. Podstawową funkcją aparatu jest fotokoagulacja lub odparowywanie zmian naczyniowych, takich jak naczyniaki płaskie, jamiste, gwiaździste, starcze, teleangiektazje oraz zmian barwnikowych, takich jak cafe-au-lait, plam starczych.

IRIS umożliwia zamykanie naczyń zarówno na twarzy jak i na nogach, usuwanie przebarwień oraz fotoodmładzanie dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii diodowej oraz frakcyjnej. Działanie wysokoenergetycznego lasera diodowego pozwala na głęboką penetrację światła lasera do naczynia, bez uszkodzenia termicznego skóry.

IRIS to diodowy laser naczyniowy typu green laser o długości fali 532 nm i 940 nm. Jego szerokie zastosowanie pozwala na leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Dwie głowice o różnych długościach fali zapewniają doskonałe efekty zabiegowe zarówno w leczeniu małych, powierzchniowych naczyń, jak i naczyń o większej średnicy położonych głębiej.


IRIS ZASTOSOWANIA:

IRIS EFEKTY LECZENIA:


Teleangiektazje
Naczyniaki rubinowe

Znamiona naczyniowe płaskie
Przebarwienia

IRIS

IRIS laser diodowy naczyniowy - nasza oferta:

IRIS - laser diodowy naczyniowy, 10 minut150,-
Iris