MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA DERMAPEN

Frakcyjna Innowacyjna technologia do frakcjonowania skóry i wprowadzania aktywnych składników.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na wykonywaniu mikro nakłuć, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Poprzez mechaniczną stymulację pobudzają produkcję i regenerację włókien kolagenu i elastyny.

Mikro nakłuwanie powoduje powstanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek. Jednocześnie powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwość głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów. Są to specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, plamy pigmentacyjne rozjaśniają się a kontur twarzy ulega poprawieniu.

Wskazaniami do mezoterapii mikroigłowej są: zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe, skóra zniszczona promieniowaniem słonecznym, cienka i mało elastyczna skóra, jak również profilaktyka anti aging.

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna to zabieg całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Nie ogranicza jego codziennej aktywności.


Frakcyjna Działanie i efekty mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej:


Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów 3-4 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych.


Oferujemy mezoterapię mikroigłową frakcyjną


Twarz lub szyja lub dekolt 200,-
Twarz + szyja
250,-
Twarz + dekolt280,-
Szyja + dekolt280,-
Twarz + szyja + dekolt350,-


Frakcyjna