Fale radiowe

Kolagen jest dla Twojej skóry rusztowaniem. Kiedy wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, skóra traci jędrność i elastyczność, a Ty dobre samopoczucie.Co to jest radiofrekwencja?

Radiofrekwencja (RF), dzięki zastosowaniu fal radiowych, pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego metoda nazywana jest liftingiem bez skalpela.

Fale radiowe przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej. W wyniku rezonansu i stymulacji na poziomie komórkowym, zostają pobudzone komórki włókien kolagenowych. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (45-60 st.C) sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, napięciu i jednoczesnej stymulacji. Włókna, które w procesie starzenia ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, poddane działaniu fal radiowych stają się bardziej sprężyste i elastyczne.

Efektem działania fali radiowych jest wyraźna redukcja zwiotczeń, podniesienie owalu twarzy, likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i podbródka. Fale mają właściwości liftingujące i odmładzające skórę. Tkanki są dotlenione i odżywione, a skóra ma wzmocnioną odporność na czynniki zewnętrzne.

RF poprawia krążenie krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na wszystkie tkanki ciała. Efektywność działania fal radiowych można obserwować bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Jednak pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu będzie działać przez następne 6 miesięcy. Ostatecznie nastąpi gruntowna przebudowa struktury skóry i jej odmłodzenie. Oczywiście najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii ok. 10 zabiegów.


Fale radiowe - nasza oferta:

Twarz130,-
Twarz, szyja, dekolt160,-
Pakiet Twarz 3 zabiegi340,-
Pakiet Twarz 5 zabiegów550,-
Pakiet Twarz, szyja, dekolt 3 zabiegi430,-
Pakiet Twarz, szyja, dekolt 5 zabiegów700,-


Fale radiowe - okolice oczu

W okolicach oczu skóra jest bardzo delikatna, dlatego bardzo widoczne są na niej oznaki starzenia. Tworzą się zmarszczki, powieki stają się opadnięte, wyglądamy na zmęczonych i niewyspanych. Tego problemu możemy pozbyć się dzięki zabiegowi z wykorzystaniem fal radiowych RF.Działanie fali radiowej
Zabieg ten wykorzystuje objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej zwane diatermią. Przebiega za pomocą specjalnej głowicy emitującej fale radiowe. Podgrzewa ona kolagen, który kurczy się i podciąga zwiotczałą skórę. Nawet kilka miesięcy po zabiegu skóra stale produkuje kolagen, dzięki czemu jest zregenerowana, jędrna i gładka. Zaleca się wykonanie całej serii zabiegów, w odstępach minimalnie tygodniowych.

Komu poleca się ten zabieg?
Osobom, które chcą odmłodzić swoją skórę, zlikwidować zmarszczki, worki pod oczami. To idealny zabieg dla tych, którzy marzą o pięknym wyglądzie przez długie lata. Przeciwwskazaniami do zabiegu jest padaczka, rozrusznik serca i inne metalowe elementy w ciele, nowotwory, choroby skóry, otwarte rany, ciąża.

Jakich rezultatów możemy się spodziewać?
Skóra wokół naszych oczu będzie wyglądała na wypoczętą. Stanie się jędrna i napięta, pozbędziemy się „kurzych łapek” i worków pod oczami. Komórki skóry zostaną pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny. To szybka, bezbolesna i bezpieczna metoda!


Fale radiowe - okolice oczu - nasza oferta:

Okolice oczu + powieki90,-
Pakiet okolice oczu + powieki 3 zabiegi240,-
Pakiet okolice oczu + powieki 5 zabiegów400,-


Fale radiowe - ciało

Fale Radiowe stosowane na ciało są zalecane w przypadku zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych, oraz modelujących sylwetkę.Polepszają proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawiają stan skóry. Fala Radiowa stymuluje zarówno tkanki powierzchniowe jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych.

Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu zabiegi z fala radiową doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii następuje zjawisko termolipolizy polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek.

Nie bez znaczenia jest to, że na skutek działania fali radiowej zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Przyśpieszeniu ulega również przemiana materii co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego.


WSKAZANIA DO ZABIEGÓW NA CIAŁO:

PRZECIWSKAZANIA: