Elektrostymulacja BOTT

Najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem i modelowania sylwetki.

Zbieg ten, dzięki specjalnym elektrodom powodującym kontrolowane skurcze mięśni, pobudza metabolizm pacjentki oraz redukuje cellulitu.

Zabieg powoduje redukcję obwodu bioder, ud i pasa, spadek wagi, wzmacnia mięśnie, stymuluje cyrkulację krwi i wydalanie toksyn, a także likwiduje zwiotczenia. Skuteczność tych metod, a także liczba zabiegów, które należy wykonać, to sprawa bardzo indywidualna, jednak istotny jest fakt, że są to metody seryjne, dlatego zaleca się wykonanie od 10 do 20 zabiegów.

Elektrostymujacji BOTT nie możne poddać się każdy – nie przeprowadza się jej na przykład u osób chorych na padaczkę, kobiet w ciąży czy osób chorych na nowotwory. Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych metod walki z nadwagą i skuteczny sposób modelowania sylwetki. Żadna inna metoda nie przyczynia się tak szybko i efektywnie do utraty kilogramów i redukcji obwodów ciała.

Dzięki temu chudnięcie, modelowanie sylwetki następuje odpowiednio szybciej. Takie ćwiczenie nie różni się w od tradycyjnego. Wywołuje te same reakcje: przyczynia się do wzmocnienia mięśni, stymuluje rozkład tłuszczu, wzmaga produkcję kolagenu, likwiduje zwiotczenia, zwiększa metabolizm, usprawnia przemianę materii.

45-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6 – 8 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Posłużmy się przykładem: mięśnie brzucha mogą przy udziale aparatu wykonać 1200 ruchów na godzinę. Ile uda nam się wykonać w tym czasie skłonów?
Elektrostymulacja BOTT - nasza oferta:

Pojedynczy zabieg Elektrostymulacji Bott (45 min)80,-
Pakiet 10 zabiegów Elektrostymulacji Bott (45 min)600,-
Pakiet 10 zabiegów Endermologii Body Health (20 min) + 10 zabiegów Elektrostymulacji Bott (45 min)1000,-
Pakiet 15 zabiegów Endermologii Body Health (20 min) + 10 zabiegów Elektrostymulacji Bott (45 min )1400,-